اعلام آخرین وضعیت درمانی "آرمیتا گراوند" دختر دانش آموزی که در مترو … – لنگرخبر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،  مسعود درستی؛ مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به بیهوش شدن “آرمیتا گراوند” دختر دانش آموز در روز یکشنبه در ایستگاه میدان شهدای متروی تهران اظهار کرد: در پی این اتفاق این فرد به یکی از بیمارستان های تهران منتقل شد.
وی افزود: هم اکنون این فرد در بیمارستان تحت فرآیند درمانی قرار دارد و ما بر حسب وظیفه سازمانی به عیادت این فرد آمدیم و کادر درمان در حال انجام دادن وظایف خود هستند و در فرآیند درمان تمام تلاش خود را کرده اند و ان شاءالله شرایط این دختر خانم بهتر می شود و به آغوش خانواده اش برگردد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اینکه شرکت پروتکل هایی را در خصوص مواجهه با حوادث مسافری دارد، ادامه داد: در همین حادثه اخیر و بیهوش شدن دانش آموز در ایستگاه متروی میدان شهدا، همکاران بنده در سکو قبل از رسیدن نیر وهای اورژانس تمام تلاش خود را براساس آموزش ها و پروتکل هایی که دیده اند، انجام داده اند.
درستی تصریح کرد: ما درخواستمان از مسافران در ارتباط با چنین مواردی این است که آرامش خود را حفظ کنند و همکاران ما بتوانند در چنین مواقعی کار خود را انجام دهند. در همین حادثه به محض اطلاع راهبر، موضوع به مرکز فرمان اطلاع داده می شود و این پروتکل ها برای تیم ها تعریف شده است.
وی تصریح کرد: از شهروندان درخواست دارم در چنین حوادث مشابه اجازه بدهند که همکاران ما براساس آنچه آموزش دیدند، انجام وظیفه کنند .
به گزارش تسنیم، ساعت 7 صبح روز یکشنبه نهم مهرماه یک دختر دانش آموز 16ساله به نام “آرمیتا گراوند” در ایستگاه میدان شهدا (خط 4 مترو)، به قصد عزیمت به مدرسه وارد مترو می شود که با دو نفر از هم مدرسه ای های خود قرار داشته است؛ لحظه ورود قطار به ایستگاه، این سه نفر به سمت واگن انتهایی قطار حرکت می کنند اما طبق تصاویر دوربین ها، یکی از آنها هنگام باز شدن درِ قطار، تعادل خود را احتمالاً به دلیل افت فشار از دست می دهد و روی زمین می افتد که در ادامه با حضور نیروهای اورژانس، این فرد به یکی از بیمارستان های تهران منتقل می شود.
انتهای پیام/+
نظر شما:
گنئئحخ

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *