– ثبت نام لیگ دانش آموزی جت در گیلان آغاز شد+ شرایط – لنگرخبر

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی پوریوسفی امروز در جمع خبرنگاران در دفتر جبهه فرهنگی گیلان با اشاره به برگزاری لیگ دانش آموزی جت در استان گیلان اظهار کرد: فرایند ثبت نام تیم های شرکت کننده در این رویداد دانش آموزی آغاز شده که تا ۳۰ آبان ماه ادامه دارد.
وی برگزاری نقش آفرینی نوجوانان در فریضه جهادتبیین را از جمله اهداف اجرای لیگ دانش آموزی جت عنوان کرد و گفت: این رویداد ویژه دانش آموزانان متوسطه مقطع اول و دوم برگزار می گردد که در راستای اجرای این رویداد، تیم های دانش آموزی سه الی پنج نفره به همراه یک مربی جهت شرکت در رویداد شرکت می کنند. 
دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان گیلان با بیان اینکه تیم های ثبت نام کننده در مرحله نخست به صورت انفرادی در آزمون شرکت کرده و سپس به صورت تیمی در مسابقه تکمیل بوم تفکر انتقادی شرکت می کنند افزود: کتاب «یک ون شبهه» منبع برگزاری این رویداد دانش آموزی برای دختران و پسران است. 
دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان گیلان با اشاره به برگزاری این رویداد در سه سطح شهرستانی، استانی و ملی بیان کرد: ده ها جایزه میلیونی به برگزیدگان این رویداد اعطا خواهد شد. 
پوریوسفی آشنایی با سواد رسانه را از جمله دیگر اهداف برگزاری لیگ دانش آموزی جت دانست و گفت: کتاب «اکسیر» یکی دیگر از منابعی است که تیم های شرکت کننده در این رویداد مطالعه می کنند. 
وی با بیان اینکه عموم علاقمندان جهت شرکت در لیگ دانش آموزی جت می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در پیامرسان ایتا به شماره تماس ۰۹۹۱۷۱۱۵۲۰۲ و یا کانال @jetema در همین پیامرسان مراجعه فرمایند، افزود: تیم های شرکت کننده جهت ثبت نام می بایست به نشانی https://hooshbot.ir/B234 مراجعه نمایند. 
دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی گیلان با اعلام اینکه تیم های شرکت کننده جهت دریافت کتب منبع لیگ دانش آموزی جت می بایست به کانال جبهه فرهنگی در پیامرسان ایتا به نشانی http://Eitaa.com/jebhegilan مراجعه کنند، تصریح کرد: لیگ دانش آموزی جت با همکاری اداره کل آموزش و پرورش، بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سازمان دانش آموزی در گیلان برگزار خواهد شد. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸/س
نظر شما:
گنئئحخ

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *