Karel Frýd sepsul novou řadu Big Brothera a své nástupce: Totální … – eXtra.cz

Sám je sice produktem Big Brothera, Karel Frýd ale nešetří kritikou na aktuální řadu reality show, která ho v roce 2005 stvořila. Plyšák, který v domě Velkého bratra strávil dlouhých 63 dní, redakci eXtra.cz prozradil, co mu na oblíbené reality show, kterou Nova na platformě Voyo v pondělí spustila, vadí. A nutno říct, že nenašel nic pozitivního. 

Reality show Big Brother běží na platformě Voyo sice teprve čtvrtým dnem, jeden z účastníků původní verze, která na Nově běžela před osmnácti lety, už si ale udělal jasný názor. A nutno říct, že nejde o nic lichotivého. Karel Frýd na přímý dotaz redakce eXtra.cz přiznal, že ho výběr soutěžících zklamal.

Karel Frýd kritizuje soutěžící Big Brothera

„Rozhodně se na tom nechci zviditelnit a ani to nemám zapotřebí, ale musím na to reagovat. V první řadě se děsím, kam se ten svět za těch osmnáct let dostal a jak se dneska lidi profilují,“ říká na začátek Frýd, jenž kroutí hlavou nad sortou lidí, která se do nové řady Big Brothera přihlásila.
„Přijde mi, že lidi, kteří se přihlásili do této série, jsou absolutním dnem naší společnosti a to je nemusím znát osobně. Jít do podobného projektu kvůli výhře 2,5 milionů korun může jenom magor a blázen, co se chce jenom zviditelnit a absolutně nechápe, o co vše může přijít. Jak ho lidé venku odsoudí a s tím se budou dneska potýkat víc než my. V době sociálních sítí na ně praskne doslova vše,“ říká Frýd, který ve své době zažil, jak na Filipa Trojovského praskla jeho porno minulost.
Frýdovi, který ve vile Big Brothera strávil déle než dva měsíce, také vadí, že noví soutěžící dostávají vše jako na stříbrném podnose.

Vše dostávají jako na stříbrném podnose, říká Plyšák

„Náš dům byl menší, a to o hodně. Tohle je přepych. Soutěžícím nebude vůbec nic chybět. Jsou jako v bavlnce. Všechno dostali hned. Cigarety, alkohol. Za nás byl komfort až časem a museli jsme si vše zasloužit. Tady mají vše jako na podnose,“ upozorňuje Karel, který se podle svých slov těšil na show s normálními lidmi.
„Tato doba by si to zasloužila, a ne ta individua, co tam jsou teď. I když tato doba je taková, nepotřebuji se na ně koukat v televizi. Já tam vydržel 63 dní, nedokážu si ale představit, že se tyhle lidi po týdnu nesesypou,“ dodal Frýd, kterému vadí i hlas Velkého bratra.
Extra Host s Karlem Frýdem:

„Ten náš hlas měl charisma, tohle je strašně umělé,“ dodal Karel Frýd. Nutno ale připomenout, že podobně kriticky se před osmnácti lety diváci stavěli i k sestavě původního Big Brothera, přičemž jim tehdy vadilo, že tvůrci show do Domu vybrali jenom namakané frajery z posilovny a vysolárkované Barbíny. I tak se z nich ale staly hvězdy své doby a nebýt konkurenčních VyVolených, zaznamenaly by mnohem větší úspěch.

Big Brother 2023

Reality show Big Brother 2023 odstartovala 13. listopadu 2023 na Voyo. Show běží 7 dní v týdnu a sledovat ji je možné i na Nova Fun. V domě se sešlo 16 soutěžících, kteří budou bojovat o výhru bezmála 2,5 milionu korun (100 tisíc Euro).

Reality show Big Brother 2023 odstartovala 13. listopadu 2023 na Voyo. Show běží 7 dní v týdnu a sledovat ji je možné i na Nova Fun. V domě se sešlo 16 soutěžících, kteří budou bojovat o výhru bezmála 2,5 milionu korun (100 tisíc Euro).

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *