– تیراندازی در لنگرود به دلیل اختلافات شخصی!/ تیرانداز دستگیر شد – لنگرخبر

به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، سرهنگ «حمیدرضا سرخوش‌پور» در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان نقش غیرقابل انکار سلاح‌های غیرمجاز در بروز درگیری‌ها و به مخاطره افتادن امنیت روانی شهروندان، اظهار کرد: حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز برابر قانون جرم بوده و پلیس در چارچوب قانون با این مسئله با جدیت برخورد می‌کند.
وی در ادامه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در یکی از محله‌های شهرستان لنگرود، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با اشاره به اینکه پس از حضور پلیس در مکان اعلامی و بررسی‌های صورت گرفته مشخص، فردی به علت اختلاف با یک نفر دیگر با اسلحه شکاری به سمت وی تیراندازی کرده و پس از مجروحیت این فرد، متواری شده است، افزود: فرد مجروح توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و بستری شد.
وی از شناسایی و دستگیری متهم و کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز با اقدامات پلیسی صورت گرفته خبر داد و تصریح کرد: عامل تیراندازی که مردی ۲۸ساله است علت و انگیزه خود از این اقدام را اختلافات شخصی عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
سرهنگ سرخوش‌پور گفت: هر کس به هر نوع امنیت مردم را خدشه‌دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبرو خواهد شد.
نظر شما:
گنئئحخ

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *