– انفجار گاز در نیروگاه برق پرند/ یک فوتی و ۶ مصدوم بر اثر حادثه – لنگرخبر

محمداسماعیل توکلی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم از وقوع حادثه انفجار گاز در نیروگاه برق شهرستان پرند استان تهران خبر داد و گفت: ساعت 10 و 32 دقیقه صبح امروز 30 مهرماه، یک مورد حادثه انفجار گاز در نیروگاه برق شهرستان پرند به اورژانس استان تهران گزارش شد.
وی با بیان این که بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند؛ افزود: با توجه به شرایط ویژه منطقه، شدت حادثه و وضعیت مصدومان، بالگرد اورژانس استان تهران نیز به پرواز درآمد.
رئیس اورژانس استان تهران ادامه داد: در این سانحه هفت نفر مصدوم شدند که متأسفانه یک نفر از مصدومان جان خود را از دست داد و 6 مصدوم دیگر نیز توسط بالگرد و آمبولانس های اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.
به گزارش تسنیم، امید احمدی؛ فرماندار شهرستان رباط کریم نیز با بیان این که صدای انفجاری که دقایقی پیش شهروندان پرند آن را شنیدند، مربوط به قسمتی از نیروگاه برق پرند بوده که به دلیل سهل انگاری کارکنان در خط انتقال گاز به داخل توربین صورت گرفته است؛ گفت: این نیروگاه در حال حاضر به فعالیت خود ادامه می دهد و تنها بخش کوچکی از خط انتقال گاز به داخل توربین دچار حادثه شده است که اکنون در حال تعمیر و بازسازی است.
انتهای پیام/
نظر شما:
گنئئحخ

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *