– درگیری اراذل و اوباش در لنگرود منجر به کما رفتن عابر پیاده شد – لنگرخبر

به گزارش لنگرخبر،سرهنگ حمیدرضا سرخوش پور با بیان اینکه اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان خط قرمز مجموعه انتظامی است، اظهار کرد: پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سو اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد قانونی می کند.
وی افزود: در پی دریافت گزارشی از یکی از شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ در خصوص درگیری با سلاح گرم و اخلال در نظم عمومی توسط چند نفر در پارک فجر شهر لنگرود که منجر به مجروحیت یک عابر پیاده شده است، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با بیان اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی پس از تحقیقات صورت گرفته و با اشرافیت اطلاعاتی، متهمان این پرونده را که از اراذل و اوباش سابقه دار هستند شناسایی کردند، افزود: ۷ متهم مورد نظر دستگیر و یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از آنها کشف شد.
این مقام انتظامی علت درگیری این افراد را اختلافات شخصی اعلام کرد و با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و روانه زندان شدند، تصریح کرد: طبق گزارش های دریافتی مشخص شد، عابر پیاده ای که بر اثر تیراندازی یکی از متهمان این نزاع از ناحیه سر مجروح شده به کما رفته و در بیمارستان بستری است.
سرهنگ سرخوش پور در پایان با اشاره به اینکه تمام تلاش مجموعه انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه است، بیان داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.
نظر شما:
گنئئحخ

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *