– رئیس نظام روانشناسی خطاب به یونیسف: رژیم صهیونیستی حقوق … – لنگرخبر

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی فتحی آشتیانی؛ رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره طی نامه ای به مدیر سازمان یونیسف درخصوص جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین و وضعیت کودکان غزه هشدار داد. متن این نامه به شرح زیر است:
سرکار خانم کاترین ام راسل؛ مدیر محترم اجرایی سازمان یونیسف
بیش از 70 سال است که یونیسف برای بهبود زندگی کودکان و خانواده هایشان تلاش میکند و بیش از 70 سال است کودکان و خانواده های مظلوم فلسطینی هر روز زندگی خود را با ترس، وحشت، آوارگی و اضطراب ناشی از جنگ افروزی و غصب سرزمین مادریشان از سوی رژیم جعلی و ظالم صهیونیستی اسرائیل سپری می کنند.
رژیم صهیونیستی با قطع کردن آب و برق باریکه غزه، ابتدایی ترین حقوق انسانی کودکان فلسطینی را لگدمال کرده است و با بمباران شبانه روزی منازل آنها سرزمین مادریشان را به قتلگاه لبالب از خون تبدیل کرده است. در این شرایط وحشتناک، کشتار و خشونت، بی آبی وگرسنگی، ترس و دلهره حق هیچ کودکی نیست. این رژیم منحوس حق زندگی را از کودکان و زنان و خانواده ها گرفته است. سازمان یونیسف مستند به اسناد تدوینی خود موظف به احقاق حقوق کودکان و حفاظت و حمایت از آنها در برابر خشم های جنایتکارانه است. اکنون کودکان فلسطینی نمی توانند از کودکی خود لذت ببرند. آنها شب ها به جای خوابیدن در آغوش گرم مادرانشان در بغل سرد خاک و باروت میخوابند و به جای بادبادک بازی شاهد بارش بمب های فسفری بر سر خود هستند.
جامعه روانشناسی و مشاوره ایران از جنابعالی می خواهد از رهبران دولت ها و جوامع بخواهید به تعهدات خود در قبال این نسل کشی ظالمانه عمل کنند. امروز و این لحظه وظیفه قانونی و اخلاقی شماست که در کوتاه ترین زمان جلوی این وحشی گری رژیم منحوس صهیونیستی موضع بگیرید و بازگشایی مسیر امدادرسانی و خدمات در بحران و خدمات انسان دوستانه به مردم بی دفاع و مظلوم فلسطین را مطالبه کنید.
استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی و بین المللی یونیسف برای جلوگیری از قتل و خشونت بی امان صهیونیست ها جزو بدیهی ترین وظایف آن نهاد است و چشم جهانی امروز به تلاش های شما دوخته شده است.
متن انگلیسی این نامه در تصویر زیر آمده است:

انتهای پیام/
نظر شما:
گنئئحخ

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *