– پدر آرمیتا، دختری که در مترو بیهوش شد: به جای حاشیه سازی برای … – لنگرخبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پدر و مادر آرمیتا گراوند دختر نوجوانی که روز یکشنبه در متروی تهران بیهوش شد، تأکید کردند: حاشیه سازان به جای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنند.
پدر این دختر نوجوان تأکید کرد: همه فیلم های مترو را دیدیم، حادثه پیش آمده یک اتفاق بود از مردم می خواهیم به جای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنند.
مادر دانش آموز بستری شده هم گفت: دخترم با دوستانش برای رفتن به مدرسه در متروی شهدا قرار گذاشته بود که پس از ورود به قطار دچار افت فشار شد که پس از به هم خوردن تعادلش سر وی با لبه قطار برخورد می کند.
وی افزود: دخترم توسط دوستانش به بیرون منتقل می شود و بلافاصله با عوامل اورژانس تماس گرفته می شود و دقایقی بعد آرمیتا به بیمارستان منتقل می شود. از مردم می خواهم  برای شفای دخترم دعا کنند.
مادر آرمیتا در مورد موج سواری رسانه های معاند و سوءاستفاده برخی افراد فرصت طلب از حادثه پیش آمده گفت: تصاویر و فیلمهای مترو را دیدم و ادعاهای مطرح شده توسط آنها صحت ندارد.
پدر این دانش آموز هم تأکید کرد: همه فیلم ها را بررسی کردیم و برای ما ثابت شده است که این رخداد یک حادثه بوده است، دخترم بیمار نبود و هیچ دارویی مصرف نمی کرد.
دختر دایی دانش آموز بستری شده هم گفت: هر لحظه شاهد حاشیه سازی های عجیب و غریب از سوی برخی افراد هستیم، آنها مطالبی برای ما می فرستند که تنها حال خانواده را بد می کند. خانواده ما فیلم ها را کامل مشاهده کردند و هیچ چیز غیرعادی ندیدند.
ساعت 7 صبح روز یکشنبه نهم مهر ماه آرمیتا گراوند دختر دانش آموز 16ساله در خط 4 متروی میدان شهدا وارد قطار شد که به دلیل افت فشار بیهوش شد، این نوجوان در زمان حاضر در یکی از بیمارستان های تهران تحت درمان است.
انتهای پیام/+
نظر شما:
گنئئحخ

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *