Karel Frýd: Oženil se s dlouholetou partnerkou, se kterou vychovává … – eXtra.cz

Karel Frýd (38), kterému nikdo neřekne jinak než Plyšák z Big Brothera, byl velkým idolem žen. Dámy si ale mohou nechat zajít chuť. Hezoun se eXtra.cz pochlubil radostnou novinou. Po několika letech se konečně oženil se svou dlouholetou partnerkou Lenkou, se kterou společně vychovávají dvě děti. 
Karel Frýd alias Plyšák z Big Brothera z roku 2005 bude už asi navždy spjat s touto reality show. Do povědomí diváků se zapsal jako nezkrotný holkař, který měl jako první pohlavní styk ve vile v již zmiňované show. Divoké časy jsou ale nenávratně pryč. A jak se pochlubil na svém Instagramu i redakci eXtra.cz., oženil se se svou krásnou partnerkou.

Se svou půvabnou partnerkou Lenkou tvoří pár již dlouhých 5 let. Znají se ale mnohem déle – 9 let. Společně vychovávají krásné dvě děti, syna Jakuba a dceru Emu. Právě kvůli rodině Karel změnil celý svůj životní styl.
Doporučené video: Karel Frýd v pořadu Extra Host:

Svatba proběhla v komorní atmosféře

Žádná opulentní veselka se ale nekonala. Obřad proběhl pouze v komorní atmosféře za přítomnosti rodiny a těch nejbližších přátel. “Svatba byla u nás a bylo tam asi dvacet lidí. Svědkem byl můj nejlepší kamarád Michal a byl jsem rád, že to byl právě on a svědčil mi,” prozradil detailní informace Frýd redakci eXtra.cz.

“Láska nejsou diamanty, peníze nebo falešné úsměvy. Láska je pochopení, důvěra, porozumění, věrnost. Děkuji, že se mnou jdeš životem dál a nosíš mé příjmení. MILUJI TĚ. 9.9.2023,” píše Frýd k romantickému příspěvku na Instagramu, pod kterým se téměř okamžitě strhla lavina s gratulacemi.

Dnes Karel patří mezi nejuznávanější české fitness trenéry. A jako člen základní sestavy HC Olymp si dokonce zachytal proti prezidentovi Petru Pavlovi, což mu zajistilo vstup na jeho inauguraci. Svůj pracovní život se ale snaží skloubit s tím rodinným a věnovat se své partnerce a dětem naplno.

source

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *